جراحی زیبایی چال گونه

جراحی زیبایی چال گونه 

امروزه توجه به زیبایی موجب شده تا یک سری از جراحی های زیبایی به منظور رسیدن به زیبای بیشتر صورت گیرد. از جمله این جراحی ها، می توان به جراحی زیبایی چال گونه اشاره کرد.

چال گونه چیست

شاید به نکته توجه کرده باشید که برخی افراد در هنگام صحبت کردن و لبخند زدن روی یک و یا هر دو گونه یشان حفره ی کوچکی ایجاد می شود. این حفره کوچک باعث ایجاد زیبایی خاصی در چهره افراد می شود. به همین دلیل افراد زیادی خواستار انجام جراحی زیبایی چال گونه هستند.

چال طبیعی گونه، امری مادر زادی است و به دین صورت است که هنگام خندیدن، لبخند و صحبت کردن، پوست و ماهیچه های گونه ها در یک نقطه کوچک جمع می شود. بیشتر این حفره ها در کنار  لب ها و متمایل به گونه ها ایجاد می شود.

 نحوه جراحی کاشت چال گونه

جراحی کاشت چال گونه که به منظور جراحی زیبایی چال گونه است که در داخل دهان انجام شده و بافت های چربی منطقه ای که در آن مایل هستید چال گونه ایجاد شود، از داخل دهان برید می شود و یا تنها با زدن چند بخیه اقدام به جمع کردن محل مورد نظر می نمایند. انجام این جراحی نیاز به دقت و مهارت زیادی دارد. زیرا با انجام نادرست این نوع از جراحی زیبایی چال گونه ممکن است یا عمق زیادی برای چال گونه در نظر گرفته شود و یا اصلا چال گونه ای ایجاد نشود. دکتر ضیغمی در انجام جراحی چال گونه تبحر و مهارت بالایی را دارا هستند.

همچنین ممکن است بعد از  انجام جراحی زیبایی بینی و یا ساکشن چربی های صورت به خودی خود، چال گونه در افراد پدید آید. در برخی از افراد هم ممکن است با انجام جراحی پروتز گونه ، چال گونه ایجاد شود.

قبل از انجام جراحی چال گونه بهتر است با جراح زیبایی مشورت نمایید تا با بررسی آناتومی صورت شما، راه های مورد نیاز برای ایجاد چال گونه را بررسی نماید، سپس اقدام به انجام جراحی زیبایی چال گونه نماید. این نوع از جراحی نیاز به بیهوشی عمومی ندارد و با بی حسی موضعی می توان این جراحی را انجام داد. به همین دلیل جزو جراحی های سرپایی به حساب می آید.

در صورتی که بخیه هایی که به منظور ایجاد چال گونه، در داخل دهان زده می شود ، به درستی پیوند بخورد، این حفره ها تا مدت های زیادی حتی تا سال ها می تواند باعث زیبایی چهره فرد شود.

جراح بینی گوشتی

جراح بینی استخوانی

جراحی بینی طبیعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =