سوالات متداول هیدرودرم ابریژن

سوالات متداول هیدرودرم ابریژن

 

سوالات متداول هیدرودرم ابریژن

سوالات متداول هیدرودرم ابریژن

عملکرد هیدرودرم ابریژن به چه شکل می باشد؟

در این فرآیند با دستگاهی خاص اقدام به فشار به سطح پوست صورت می نمایند . این روش برای زیباسازی و جوانسازی پوستاعمال می کنند که با استفاده از یک کریستال نازک و ظریف از جنس اکسید آلومینیوم  اقدام به سایش کریستال ها در سطح پوست می کنند تا در نتیجه تحریک بافت به منظور کلاژن سازی صورت گیرد . این سایش و تراشیدن باعث جذب تمام جوش و لکه های سطح پوست می شود و پوستی با طراوت و شاداب به ارمغان می آورد . زمانی که کریستال ها در روی پوست پخش است متخصص پوست و مو اقدام به جمع نمودن این کریستال ها با دستگاهی مکش می نماید که با این پروسه جریان خون در پوست افزایش پیدا می کند و سلول های فیبروبلاست را تحریک می نماید .

چقدر در زیبایی روش هیدرودرم ابریژن موثر می باشد؟

ابتدا باید گفت که به منظور شادابی و جوانسازی پوست صورت تمام جلسات تجویز شده توسط متخصص پوست را باید سپری شود، تا اثر آن موقتی و زود گذر نباشد . اگر متقاضی خواهان دستیابی به پوستی باطراوت و شفاف است باید هم زمان با روش های جوانسازی پوست دیگر اعمال کند.

روش هیدرودرم ابریژن از چه سنی مجاز می باشد؟

سن مناسب برای این روش از ۱۲ تا ۶۵ سال می باشد که جهت گرفتن نتایج مطلوب باید تعداد جلسات را بنا به صلاح دید متخصص پوست تکرار نمایند.

آیا این روش عوارضی دارد؟

این روش هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارد، در صورتی که به یک متخصص پوست با تجربه و حاذق مراجعه شود. فقط باید مراقبت های بعد از آن به درستی صورت گیرد . بهتر است بلافاصله بعد از این روش در معرض مستقیم نورخورشید قرار گرفته نشود و حتی المقدور پوست صورت را ماساژ ننمایید.

تفاوت هیدرودرم ابریژن با پیلینگ در چیست؟

بهترین متخصص پوست در تهران می فرمایند باید گفت که هر دو روش گفته شده روشی برای جوانسازی پوست صورت می باشد با این فرق که، لایه برداری پوست با پیلینگ، به صورت شیمیایی صورت می گیرد در حالی که در روش هیدرودرم ابریژن لایه برداری به صورت مکانیکی اعمال می شود . روش هیدرودرم ابریژن به طوری طراحی شده است که اقدام به جمع آوری اکسید آلومینیوم روی پوست می نماید .

متقاضی برای این که به نتایج مطلوب و ایده آلی دست یابد، باید به یک متخصص پوست با تجربه و حاذق مراجعه کند.

تزریق بوتاکس

برچسب گذاری توسط ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =