لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو از جمله جراحی های زیبایی برای برطرف نمودن چین و چروک پیشانی و اطراف چشم است که یکی از روش های جوانسازی پوست صورت و پیشانی است و آثار ناشی از پیری و افزایش سن توسط این جراحی از بین می رود و زیبایی چهره پس از انجام این جراحی بیشتر خواهد شد. چین و چروک پیشانی و اطراف چشم موجب می شود که سن شخص بیشتر از سن واقعی اش بنظر برسد و احساس نارضایتی در افراد حاصل شود. با لیفت صورت نیز ابرو تا حدود کمی به بالا کشیده می شود.

لیفت ابرو

دلایل انجام جراحی لیفت ابرو

افرادی که بخش کناره های خارجی ابرویشان نسبت به حالت استاندارد پایین تر می باشد، در واقع این افراد مشکل افتادگی ابرو را دارند که این امر موجب می شود چهره آن ها به شکل غمگین و عبوس به نظر برسد. و همچنین اگر افراد در ناحیه ابرو در اثر تصادف یا مشکلات دیگری مانند سکته و سایر بیماری ها با بدفرمی و افتادگی مواجه شوند با جراحی لیفت ابرو توسط فوق تخصص پلاستیک و زیبایی می توانند این مشکلات را رفع نمایند.

افرادی که افزایش سن موجب تحلیل رفتن عضلات ناحیه اطراف آن ها شده است و این امر سبب افتادگی و شل شدن بافت های ابروی آن ها شده است، می توانند با استفاده از جراحی لیفت ابرو حالت ابرو یا پیشانی خود را به فرم ایده آل باز گردانند. در جراحی لیفت ابرو دوره بهبودی و نقاهت نسبت به سایر جراحی های زیبایی بسیار کمتر است.

روش های جراحی لیفت ابرو

لیفت ابرو توسط آندوسکوپ: در این روش آندوسکوپ توسط برش کوچکی (در حد چند میلیمتر) که در زیر موهای ابرو زده می شود داخل بافت ابرو ها رفته و پزشک کارهای لازم را برای برطرف کردن افتادکی ابروها انجام می دهد و در نهایت پس از اتمام جراحی، برش کوچک توسط بخیه بسته می شود و به مرور زمان کاملا محو می شود. در این روش به دلیل اینکه محل برش در زیر موهای ابروها می باشد سایرین به سختی نشانه های جراحی را تشخیص خواهند داد.

لیفت ابرو توسط جراحی باز: اگر در کنار لیفت ابرو، بیمار خواستار لیفت پیشانی هم باشد پس از اعمال بی حسی، در زیر خطوط رویش مو برشی خورده می شود و پزشک دستکاری های لازم را انجام می دهد و در نهایت بعد از جراحی جای بخیه کاملا زیر موهای فرد مخفی شده و از دید سایرین پنهان می ماند.

رابطه لیفت ابرو و عمل زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)

لیفت ابرو و بلفاروپلاستی بصورت همزمان و همراه با هم نتیجه بهتری در جهت جوان سازی پوست صورت و پیشانی برای افراد به همراه می آورد و آثار ناشی از پیری و افزایش سن را از بین می برد.

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی

 

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 13 =