کاربرد لامینیت دندان

کاربرد لامینیت دندان

لامینیت ها در بسیاری از موارد در دندانپزشکی زیبایی کاربرد دارند ، دندانپزشکی زیبایی شامل مواردی خواهد بود که ترتیب دندان ها و رنگ و فرم آن ها را  تحت تاثیر قرار می دهد ، در دندانپزشکی زیبایی اعمال ویژه ای برروی دندان انجام می شود که دندان ها صاف، مرتب و سفید و درخشنده خواهند بود .

ناهماهنگی و به هم ریختگی های بین دندان ها علاوه بر اینکه در ظاهر شخص تاثیر منفی می گذارد تمیز کردن دندان ها را نیز سخت می کند و به دلیل فاصله کم بین دندان ها احتمال پوسیدگی دندان ها و التهاب لثه ها ی جلو بیشتر می شود.
برای نامنظمی های خفیف در دندان ها لامینیت یک روش موثر خواهد بود و در غیر این صورت برای برطرف کردن نامنظمی های بین دندان  درمان هایی مانند ارتودنسی باید برای شخص در نظر گرفته شود.

%d9%84%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c%d8%aa-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86

افرادی که دارای فاصله های دندانی بسیار هستند،فضاهای خالی را می توان با لامینیت پوشاند و در صورت گستردگی این فاصله ها می توان درمان های دیگر را با مشورت دندانپزشک زیبایی انتخاب کرد.
افرادی که دارای بدرنگی های دندانی هستند.در موارد کم می توان رنگ دندان را با روش  بلیچینگ اصلاح کرد اما چون این روش موقتی خواهد بود در موارد شدید اثر بخشی کافی را نخواهد داشت.دندان هایی که دارای سطح صیقلی هستند به سرعت رنگ می گیرد و  لامینیت بهترین روش برای درمان این مشکل خواهد بود.
افرادی که در دندان های جلو  کامپوزیت های قدیمی دارند می توان کامپوزیت ها را برداشته وبه شکلی یکدست لامینیت های دندانی را جایگزین کرد.
اگر گزینه مناسب لامینیت دندان توسط دندانپزشک زیبایی به درستی انتخاب نشده باشد احتمال شکستگی نیز در بیمار بالا می رود.

 

اصلاح طرح لبخند

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

 

برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 20 =